JK-Tekniikka Oy:n toimii Länsi- ja Etelä-Suomessa

JK-Tekniikka Oy tutkii ja korjaa vesivahinko- ja palovahinkokohteet ammattitaidolla omalla henkilökunnalla.Teemme paljon myös huoneistoremontteja kohteissa missä ei ole tapahtunut minkäänlaista vahinkoa.Toimipisteemme sijaitsevat Hämeenlinnassa ja Pirkkalassa ja toimimme koko Länsi- ja Etelä-Suomen alueella.Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!


Vahinkopäivystyksemme 24/7 numeroissa: 040 727 9009

Vahinkokartoitukset ja kosteusmittaukset

Risto Nuutinen
Puh. 040 966 1787
risto.nuutinen@jk-tekniikka.com

Tapio Niemi 
Puh. 040 417 3208
tapio.niemi@jk-tekniikka.com

Markku Nevala
Puh. 050 327 2424
markku.nevala@jk-tekniikka.com

Purku työnjohto, desinfiointi-,hajunpoisto- ja kuivaustyöt

Tero Mäkelälammi
Puh. 040 551 1079
tero.makelalammi@jk-tekniikka.com

Jukka Tuovinen
Puh. 044 774 2469

Jälleenrakennus työnjohto

Kari Vesanto
Puh. 0400 174882
kari.vesanto@jk-tekniikka.com

Esa Hirvojärvi
Puh. 040 822 1525
esa.hirvojarvi@jk-tekniikka.com

JVT- työt ja urakkatarjoukset 

Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

Tero Salmi
Puh. 040 414 6057
tero.salmi@jk-tekniikka.com

Asbestianalyysit 

Tapio Niemi  (Asbestikartoitukset)
Puh. 040 417 3208
tapio.niemi@jk-tekniikka.com

Sisäilmatutkimukset ja materiaalinäytteet

Paula Helmi
paula.helmi@jk-tekniikka.com

Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

Toimistovastaava

Otamme vastaan ainoastaan verkkolaskuja.

Saara Ruokonen
Puh. 044 230 3573
saara.ruokonen@jk-tekniikka.com

Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste saatavana sähköpostitse.

Toimitusjohtaja
Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

www.jk-tekniikka.com
Y-tunnus 1818020-6

JK-Tekniikka Oy

Keisarinviitta 22, 33960 Pirkkala

Puh. 040 727 9009

kasvuyritys menestyjät

PIRKKALAN TOIMIPISTE

Keisarinviitta 22, Pirkkala
HÄMEENLINNAN TOIMIPISTEVanajantie 2, Hämeenlinna
  • Suomalaista palvelua
  • Luotettava Kumppani
  • Veronumero
  • Sertifikaatti
  • Vahinkopalvelut
  • menestyjä