Tarjoamme teille kiinteäkorkoisen ja vakuudettoman kertaluoton remontoillenne

JK-Tekniikka Oy:n toimii Länsi- ja Etelä-Suomessa

JK-Tekniikka Oy tutkii ja korjaa vesivahinko- ja palovahinkokohteet ammattitaidolla omalla henkilökunnalla.Teemme paljon myös huoneistoremontteja kohteissa missä ei ole tapahtunut minkäänlaista vahinkoa.Toimipisteemme sijaitsevat Hämeenlinnassa ja Pirkkalassa ja toimimme koko Länsi- ja Etelä-Suomen alueella.Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!


Vahinkopäivystyksemme 24/7 numeroissa: 040 727 9009

Töiden vastaanotto

Risto Nuutinen 
VTT-C-22607-24-17
Puh. 040 966 1787
risto.nuutinen@jk-tekniikka.com

Tapio Niemi 
Puh. 040 417 3208
tapio.niemi@jk-tekniikka.com

Tero Mäkelälammi 
Puh. 040 5511079
tero.makelalammi@jk-tekniikka.com

Tero Salmi
Puh. 040 4146057
tero.salmi@jk-tekniikka.com

Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

JVT- työt ja urakkatarjoukset 

Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

Asbestianalyysit-,desinfiointi-,hajunpoisto- ja kuivaustyöt

Tapio Niemi  (Asbestikartoitukset)
Puh. 040 417 3208
tapio.niemi@jk-tekniikka.com

Tero Mäkelälammi
Puh. 040 5511079
tero.makelalammi@jk-tekniikka.com

Sisäilmatutkimukset ja materiaalinäytteet

Paula Helmi
paula.helmi@jk-tekniikka.com

Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

Toimistoassistentti (mm. laskutukseen liittyvät asiat)

Otamme vastaan ainoastaan verkkolaskuja.

Saara Ruokonen
saara.ruokonen@jk-tekniikka.com

Toimitusjohtaja
Jouni Tamski
Puh. 040 727 9009
jouni.tamski@jk-tekniikka.com

www.jk-tekniikka.com
Y-tunnus 1818020-6

JK-Tekniikka Oy

Keisarinviitta 22, 33960 Pirkkala

Puh. 040 727 9009

palvelut@jk-tekniikka.com

PIRKKALAN TOIMIPISTE

Keisarinviitta 22, Pirkkala
HÄMEENLINNAN TOIMIPISTEVanajantie 2, Hämeenlinna

Pyydä tarjous palveluistamme!

Tarjous koskee:

Vesivahinkokartoitus
Purkutyöt
Rakennekuivaus
Laitevuokrat
Desifioinnit
Homeenestokäsittely
Jälleenrakennus
Kosteusmittaus

Pyydä tarjous palveluistamme!


  • Suomalaista palvelua
  • Luotettava Kumppani
  • Veronumero
  • Sertifikaatti
  • Vahinkopalvelut